Gowino ul. Równa

SPRZEDANE 

Powierzchnia użytkowa 74,01 m², pow. całkowita 96,11 m², 4 pokoje, działka 477 m²

„Gowińskie Wzgórza” to osiedle nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 96 m²,  położone w zacisznej miejscowości Gowino (k. Wejherowa). Całość otwartego osiedla stanowi kilkanaście budynków z własnym ogrodem. Aktualny etap sprzedaży stanowią cztery lokale w stanie deweloperskim.

Parter domu to otwarta przestrzeń z dużym salonem wraz z aneksem kuchennym. W pomieszczeniu znajduje się również miejsce na kominek oraz kącik wypoczynkowy z wyjściem na ogród z tarasem, toaleta, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze z kotłownią. Poddasze to trzy sypialnie oraz łazienka. Prowadzące na górną kondygnację schody usytuowane są zaraz przy wejściu do domu, dzięki czemu można dostać się tam bez konieczności przechodzenia przez inne pomieszczenia. Dom przekazany zostanie w stanie deweloperskim z rozprowadzonymi instalacjami, tynkami, posadzkami, parapetami, oknami PCV, dachem krytym dachówką, elewacją wykończoną tynkiem szlachetnym. Każdy lokal posiada własną działkę ogrodzoną z trzech stron, wyrównaną, z wybrukowanym podjazdem i miejscem na wiatę garażową.

Nieruchomość położona w malowniczym miejscu prężnie rozwijającej się miejscowości, sąsiadującej bezpośrednio z Wejherowem i dobrym dojazdem do Trójmiasta. Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość terenów zielonych, które gwarantują wypoczynek, jak również szeroki dostęp do infrastruktury. W najbliższym otoczeniu osiedla znajduje się pole golfowe, las, komunikacja miejska, która dowiezie Państwa do przystanku SKM, szkoła, punkty handlowo-usługowe. Nowo budowana trasa ekspresowa „ droga Kaszubska” gwarantuje szybki dostęp do Trójmiasta, osiedle od najbliższego zjazdu dzieli ok. 8 km   (11 min.)  

Nowy produkt

479 000,00 zł

 
Opis
ILOŚĆ POKOI4 pokoje
POWIERZCHNIA96
MIEJSCOWOŚĆWEJHEROWO
TYPbliźniak
POWIERZCHNIA DZIAŁKI500
STAN TECHNICZNYDEWELOPERSKI

23 innych ofert w tej samej kategorii: