Sasino Centrum

SPRZEDANE

Sasino nieruchomość z dużym potencjałem, 2 domy, dz. 5 672 m²

Nieruchomość położona w centrum miejscowości z dużym potencjałem, doskonała pod inwestycję wykorzystywana obecnie pod wynajem letniskowy, składająca się z pięciu działek i drogi wewnętrznej o łącznej pow. 5672 m². Bezpośrednia bliskość Bałtyku i duże kompleksy leśne wpływają na to że jest to atrakcyjna miejscowość letniskowo- wypoczynkowa. Położenie nieruchomości, wielkość działek, układ pomieszczeń w budynkach, dogodny dojazd i okolica pozwalają na wykorzystanie jej pod wynajem, agroturystykę jak i stanowi to ciekawe, i spokojne miejsce do zamieszkania.

Działka A – budynek  mieszkalny o pow. 168 m² - parter – salon z wyjściem na duży taras z zejściem do ogrodu; 1 sypialnia, łazienka ; piętro – 3 sypialnie, duża łazienka, wc, podpiwniczenie pod całością budynku, działka zagospodarowana z altanką

Działka B – rozpoczęta budowa, wykonane fundamenty 

Działka C – budynek mieszkalny – wynajmowany w okresie letnim, o pow. 109,9 m² - parter – salon z wyjście na taras i ogród, kuchnia, łazienka, przedpokój, pom. gospodarcze ; piętro – 2 sypialnie, wc.

Działka D –  rozpoczęta budowa budynku mieszkalnego wolnostojącego, wykonane ściany parteru.

Media- prąd, woda, szambo.

Sasino to atrakcyjna turystycznie miejscowość letniskowo - wypoczynkowa, położona w pow. wejherowskim, w gminie Choczewo, nieruchomość położona ok. 4 km od morza i latarni morskiej Stilo. W okolicy piękne sosnowe lasy, mnóstwo atrakcyjnych miejsc i szlaków turystycznych, stadnina koni, szerokie plaże oraz wydmy. Oferta dla ludzi ceniących ciszę i spokój, kontakt z naturą, przepiękna i barwna okolica, znakomita na relaks i odpoczynek jak i do zamieszkania. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Nowy produkt

1 220 000,00 zł

 
Opis
ILOŚĆ POKOI8 pokoi
MIEJSCOWOŚĆSASINO
TYP2 budynki mieszkalne wolnostojące
POWIERZCHNIA DZIAŁKI5031 m²
POWIERZCHNIA CAŁKOWITA278 m²
STAN TECHNICZNYDOBRY

23 innych ofert w tej samej kategorii: