Szanowni Państwo! 

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 2001 r., podstawą naszej działalności jest pośrednictwo w zbyciu i nabyciu nieruchomości. Kompleksowa i rzetelna obsługa jaką oferujemy pozwoli Państwu na dokonanie korzystnego wyboru, zaoszczędzi cenny czas oraz ułatwi przejście przez procedury związane z kupnem, sprzedażą lub wynajmem Państwa nieruchomości. Służymy swoim wieloletnim doświadczeniem i znajomością obowiązującego prawa. 

Posiadamy licencję zawodową oraz konieczne ubezpieczenia gwarantujące wysoką jakość i bezpieczeństwo zawieranych transakcji, dbamy również o ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach branżowych. 

Współpracujemy z wieloma bankami i doradcami kredytowymi, dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najkorzystniejszy wariant finansowania zakupu nieruchomości. Pomoc, którą proponujemy jest dla Państwa dodatkową usługą bezpłatną.

Ponadto jesteśmy w kontakcie z wieloma fachowcami z różnych dziedzin związanych z nieruchomościami: rzeczoznawcami majątkowymi, prawnikami, notariuszami, geodetami, projektantami. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy 

Małgorzata i Andrzej Brudnowscy