Sasino

Sasino nieruchomość z dużym potencjałem, dz. 9994 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem, działka o regularnym kształcie o pow. 9994 m² z pięcioma stawami w sąsiedztwie lasu, zabudowana dwoma budynkami do remontu.

Całość składa się z dwóch samodzielnych części : dom mieszkalny i budynek agro-turystyczny.

- budynek mieszkalny 3 kondygnacyjny o pow. całkowitej 207,66 m², parter i piętro to obecnie : salon z aneksem kuchennym, 4 pokoje, 2 łazienki, przyziemie – niezależne mieszkanie z osobnym wejściem: pokój, kuchnia, łazienka oraz 2 pom. gospodarcze, kotłownia, garaż,

- budynek agro-turystyczny – dwukondygnacyjny o pow. całkowitej 330,84 m², wybudowany w 1996 r., obecnie do kapitalnego remontu, parter to kuchnia, 2 pom. gosp., stołówka. pom. rekreacyjne, toaleta, piętro – 10 pokoi z łazienkami.

Media- prąd, woda, szambo.

Sasino to atrakcyjna turystycznie miejscowość letniskowo - wypoczynkowa, położona w pow. wejherowskim, w gminie Choczewo, nieruchomość położona ok. 3 km od latarni morskiej Stilo, ok. 4 km od morza. W okolicy piękne sosnowe lasy, mnóstwo atrakcyjnych miejsc turystycznych, stadnina koni, szerokie plaże oraz wydmy.

Nieruchomość z dużym potencjałem, położenie obiektu, układ pomieszczeń, dogodny dojazd, wielkość działki i okolica, położenie pozwala na wykorzystanie jej na wszelkiego rodzaju usługi, pensjonat, dom spokojnej starości, agroturystykę.

Oferta dla ludzi ceniących ciszę i spokój, kontakt z naturą, przepiękna i barwna okolica, znakomita na relaks i odpoczynek. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Nowy produkt

950 000,00 zł

28 innych ofert w tej samej kategorii: