Gowino ul. Kaszubska

OFERTA WSTRZYMANA W TRAKCIE REALIZACJI - PODPISANA UMOWA REZERWACYJNA 

„Gowińskie Wzgórza” to osiedle nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 96 m², o pow. użytkowej 83,25 m², położone w zacisznej miejscowości Gowino (k. Wejherowa). Całość otwartego osiedla stanowić będzie kilkanaście budynków z własnym ogrodem 520 m². Aktualny etap sprzedaży stanowi osiem lokali w stanie deweloperskim.

- Parter domu to otwarta przestrzeń z dużym salonem z wyjściem na taras i ogród, oraz aneks kuchenny, toaleta, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze z kotłownią.

- Poddasze to trzy sypialnie oraz łazienka. Prowadzące na górną kondygnację schody usytuowane są zaraz przy wejściu do domu, dzięki czemu można dostać się tam bez konieczności przechodzenia przez inne pomieszczenia.

- Dom przekazany zostanie w stanie deweloperskim z rozprowadzonymi instalacjami, tynkami, posadzkami, parapetami, oknami PCV, dachem krytym dachówką, elewacją wykończoną tynkiem szlachetnym.

- Własne, niezależne ogrzewanie podłogowe, piec gazowy.

- Każdy lokal posiada własną działkę ogrodzoną z trzech stron, wyrównaną, z wybrukowanym podjazdem.

- Nieruchomość położona w malowniczym miejscu prężnie rozwijającej się miejscowości, sąsiadującej bezpośrednio z Wejherowem i dobrym dojazdem do Trójmiasta.

- Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość terenów zielonych, które gwarantują wypoczynek, jak również szeroki dostęp do infrastruktury. W najbliższym otoczeniu osiedla znajduje się pole golfowe, las, komunikacja miejska, która dowiezie Państwa do przystanku SKM, szkoła, punkty handlowo-usługowe. Nowo budowana trasa ekspresowa „ droga Kaszubska” gwarantuje szybki dostęp do Trójmiasta, osiedle od najbliższego zjazdu dzieli ok. 8 km   (11 min.)  

Nowy produkt

409 000,00 zł

 
Opis
ILOŚĆ POKOI4 pokoje
MIEJSCOWOŚĆGOWINO
TYPbliźniak
POWIERZCHNIA DZIAŁKI520 m²
POWIERZCHNIA CAŁKOWITA96,11 m²
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA83,25 m²
STAN TECHNICZNYDEWELOPERSKI

28 innych ofert w tej samej kategorii: