Rumia ul. Partyzantów

OFERTA WSTRZYMANA W TRAKCIE REALIZACJI - PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNA 

Rumia „Żurawi Park” ul. Partyzantów 80

Proponujemy Państwu nowoczesny i energooszczędny kompleks domów położonych na zamkniętym osiedlu. Całość  tworzy 12 budynków w zabudowie bliźniaczej z własnym ogrodem o pow. całkowitej 96,11 m².

Parter to otwarta przestrzeń, duży salon z aneksem kuchennym, z miejscem na kominek i kącik wypoczynkowy z wyjściem na taras i ogród, toaleta i wiatrołap. Na tym poziomie znajduje się też część gospodarcza - kotłownia. Poddasze to trzy pokoje oraz łazienka. Prowadzące na górną kondygnację schody usytuowane są zaraz przy wejściu do domu, dzięki czemu można dostać się tam bez konieczności przechodzenia przez inne pomieszczenia. Dom wybudowany zostanie w stanie deweloperskim z rozprowadzonymi instalacjami, tynkami, posadzkami, parapetami, okna PCV, dach kryty dachówką, wykończona elewacja tynkiem szlachetnym. Własna działka ogrodzona z trzech stron, wyrównana, z wybrukowanym podjazdem z miejscem na wiatę garażową.

Nieruchomość położona w malowniczym miejscu prężnie rozwijającej się miejscowości, sąsiadującej bezpośrednio z  Trójmiastem. Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość terenów zielonych, które gwarantują wypoczynek, jak również szeroki dostęp do infrastruktury. W najbliższym otoczeniu osiedla znajduje się komunikacja miejska, która dowiezie Państwa do przystanku SKM. Od głównej drogi S6 osiedle dzieli ok. 2 km, gwarantuje to szybki dostęp do Trójmiasta jak i każdej części miasta, przedszkola, szkoły każdego szczebla, przychodni lekarskich oraz wielu punktów handlowo-usługowych, basenu, klub fitness czy poczty. Więcej informacji na stronie www.grigora.pl . 

Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu na rynku !

Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU Z INWESTYCJI 

https://www.youtube.com/watch?v=O63epNxzxAE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3dcmQwGSTI7aUzUrlPv048ra4aQLvSRyfzApIkIG8E4AMqRUETz2iL4WU

Nowy produkt

479 000,00 zł

 
Opis
ILOŚĆ POKOI4
MIEJSCOWOŚĆRUMIA
TYPbliźniak
POWIERZCHNIA DZIAŁKI416 m²
POWIERZCHNIA CAŁKOWITA96,11 m²
STAN TECHNICZNYDEWELOPERSKI

28 innych ofert w tej samej kategorii: