Wejherowo ul. Gryfa Pomorskiego

WEJHEROWO „OAZA GRYFA” budynek C i E

Nowe kameralne osiedle stworzone z myślą o komforcie i wygodzie jej mieszkańców składa się z 2 mieszkań, 4 budynków w zabudowie bliźniaczej i 4 budynków szeregowych.

Nowocześnie zaprojektowane budynki, wybudowane według nowych i sprawdzonych technologii z dobrych materiałów przez sprawdzonych wykonawców, co pozwoli zamieszkać ci wygodnie i komfortowo. 

Atuty nieruchomości

- kameralne osiedle

- elegancka, funkcjonalna architektura, przemyślane wnętrza

- niskie koszty utrzymania

- brak czynszu

- własne ogrzewanie gazowe

- możliwość korzystania z kominka jako alternatywnego źródła ciepła

- niezależność – oddzielne liczniki na wszystkie media

- doskonała lokalizacja

- taras, osobna nieruchomość

- dynamicznie rozwijający się teren

- dobre połączenie komunikacyjne MZK, SKM,

Dzięki zwartej bryle budynku, dobrej izolacji, niezależnych indywidualne rozliczanych mediach, możliwości korzystania z kominka jako alternatywnego źródła ciepła (w budynku jest przygotowana instalacja do kominka) koszty utrzymania budynku są bardzo niskie.

Przestronne, ustawne, dobrze nasłonecznione wnętrza dają duże możliwości aranżacyjne.

Parter to otwarta przestrzeń, duży salon połączony z kuchnią z miejscem na kominek i kącik wypoczynkowy z wyjściem poprzez duże okna na taras i ogród, toaleta i wiatrołap, część gospodarcza – garaż. Pietro to dwa pokoje i sypialnia z wyjściem na taras o pow. 9 m², oraz łazienka. Prowadzące na górną kondygnację schody usytuowane są zaraz przy wejściu do domu, dzięki czemu można dostać się tam bez konieczności przechodzenia przez inne pomieszczenia.

Dom wybudowany w stanie deweloperskim z rozprowadzonymi instalacjami, tynkami, posadzkami, parapetami, grzejnikami i piecem gazowym, okna PCV, brama garażowa segmentowa otwierana automatycznie, dach kryty blachą, wykończona elewacja tynkiem.Działka odgrodzona od sąsiada z małym tarasem, wybrukowany podjazd.

Nowy produkt

339 000,00 zł

 
Opis
ILOŚĆ POKOI4 pokoje
POWIERZCHNIA81,14 m²
MIEJSCOWOŚĆWEJHEROWO
TYPszeregowy
POWIERZCHNIA DZIAŁKI119 m²
POWIERZCHNIA UŻYTKOWAbalkon, garaż, ogródek
STAN TECHNICZNYDEWELOPERSKI

29 innych ofert w tej samej kategorii: